Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nigdzie nie pojedziecie HAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKI TYM RZĄDZĄCYM OSZOŁOMOM TO POJEDZIEMY DUPĄ PO NIE HEBLOWANEJ DESCE ,GRUNT ŻE PENSJA BIORĄ TO PRZECIEŻ DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu mnie to nie dziwi ? W końcu wybory się już zakończyły ? Pan Grabarczyk był przed wyborami więc czemu tu się dziwić, że kierunek wypowiadania się na temat tej drogi się zmienił ? Przecież to normalne (o ile można to tak nazwać), że polscy politycy mówią, co innego niż, to co się później okazuje w rzeczywistości. Realnie patrząc (biorąc pod uwagę wartość wypowiadanych słów i składanych obietnic przez polskich polityków) tej ekspresówki nie zobaczymy do 2020. Czas się obudzić, że woj. lubelskie jest Polską drugiej jak nie trzeciej kategorii, a większość inwestycji jak nie wszystkie skupiane są na zachodzie i w centrum kraju by na Euro 2010 zrobić pozory kraju, którego infrastruktura drogowa jest na wysokim poziomie (co i tak się nie uda wykonać przy obecnym stanie zaawansowania robót). Nie jestem zdania, że lubelskie nie ma potencjału i nie może stać się jednym z bardziej rozwiniętych województ (przynajmniej na wschodzie Polski) ale przy obecnej polityce osób rządzących naszym krajem jak i województwem nasze szanse na jakąkolwiek rangę rozwiniętego województwa maleją do zera. Nie zakładam, że będzie źle i nie chce pesymistycznie oceniać scenariusza na najbliższe lata dla naszego regionu ale patrząc wstecz i biorąc pod uwagę rozwój infrastruktury drogowej jak rozwój gospodarczy regionu śmiem twierdzić, że już zawsze będziemy - ZADUPIEM
Ostatnio edytowany 13 grudnia 2010 r. o 15:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!! (ŻMIJANOM, ŻUKOM, PALIKOTOM) BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!! (ŻMIJANOM, ŻUKOM, PALIKOTOM) BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!! (ŻMIJANOM, ŻUKOM, PALIKOTOM) BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!! (ŻMIJANOM, ŻUKOM, PALIKOTOM) BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!! (ŻMIJANOM, ŻUKOM, PALIKOTOM)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!! PO-rażka!!PO-rażka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!!Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!! Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!! Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!! Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!! Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!! Młodzi, wykształceni .... deb***e z wielkich miast . Wasza Partia Was olała!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej drogi nowej nie będzie do 2020 roku! To nam zaŁatwił PAN HETMAN ,ktorego Pawlak przysŁał /W RAMACH ODNOWY/ na marszałka wojewóództwa.Będąc w ministerswie tak zadbał o nasze województwo,że nie mamy żadnych środków,a teraz stroi się w pióka zbawcy i na czacie chce pytań!Jakich?Cała jego drużyna to nieudacznicy,którzy w poprzedniej kadencji nic nie zrobili.Pytanie:to co teraz zrobią?I dlaczego będąc odpowiedzialnym za nasze województwo nic nie mówił?dLACZEGO SIĘ MARSZAŁEK nie poddał wyborom?Ile jeszcze kitu mogą gumofilcowi wciskac mieszkańcom????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam propozycję, blokada dróg w czasie EURO 2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolik napisał:
Ja mam propozycję, blokada dróg w czasie EURO 2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam PYTANIE: - w jaki sposób zaplanowana jest tymczasowa organizacja ruchu na odcinku Piaski-Lublin na czas przebudowy?? Czy ktoś potrafi na to pytanie udzielić rzetelnej odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle o wschodzie nie myślą, cho@#@$1 pasibrzuchy z Warszawki! Lubelscy urzędasy DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co mają budować i tak ciemnogród na nich zagłosuje, a jak trzeba będzie cofnąć się w rozwoju i furmankami jeździć to nawet nie zaprotestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeszcze ktoś o zdrowych zmysłach głosuje na PO? Czy naprawde nie widzicie co się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolik napisał:
Ja mam propozycję, blokada dróg w czasie EURO 2012
Ja sie przyłączam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska A, Polsce B Każe się całować w D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolik napisał:
Ja mam propozycję, blokada dróg w czasie EURO 2012
Tak jest.Stadiony sa wazniejsze od zycia ludzkiego? W czasie euro bede jezdzil 17tka 50km/h. Niech goscie czytaj kibole wyprzedzaja jak kilku zginie i zarzadaja wysokich odszkodowan to pojda po rozum do glowy. Nie widza jak ta trasa jest niebezpieczna? Jadąc nia trzeba miec szczescie zeby nie trafic na objazdy z powodu wypadku. Ostatnio kilka razy jechalem i ani razu nie udalo mi sie przejechac w obie strony bez objazdu. Tu tez powinny zaprotestowac rodziny zabitych tak jak te ze Smolenska. Nie mozna wszystkiego zwalac na kierowcow ze nie zachowali nalezytej ostroznosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram blokadę na Euro 2012 jak robić wstyd to na cało Europe niech deb***e się wstydzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prezydent Bronek mówił że nie ma podziału na Polskę A i B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to życzę powodzenia wszystkim tym którzy będą jeździć między Warszawą, a Lwowem na Euro bo wątpię, żeby nagle jeździli autostradą przez Rzeszów!!!! Jedyne co to trzeba zablokować Solidarności któregoś pięknego dnia i niech Ministerstwo się przekona jaka to jest nie potrzebna droga(s17)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...